Druhá Šance (Niall)

28. července 2013 v 12:05 | Terezz |  Niall


Možná tam budu mít chyby,protože jsem to psala v rychlosti. Usmívající se

"Táži se Vás Nialle Jamesi Horane, berete si zde přítomnou Miley Jane Shotovou?" "Ano."řekl Niall a usmál se. "A táži se také Vás Miley Jane Shotová, berete si zde přítomného Nialla Jamese Horana. "Ano" "Můžete si vyměnit prstýnky a políbit se.
Tak to je on, můj ženich. Slavný kluk Niall James Horan ze skupiny One Direction. A tohle je můj nejlepší den v životě. Vždyť mám svadbu. Ale naše cesta za láskou nebyla tak snadná. Naopak nebýt jednoho okamžiku nikdy by jsme se nevzali. A víte co? Já Vám můj příběh řeknu.
Jak už víte jmenuji se Miley Jane Shotová, Jméno Jane mám po své matce. Když jsem se s Niallem potkala bylo mi 18 a jemu 19. Byla jsem na natáčení jejich klipu One Thing. Můj táta tam totiž dělal kameramana a já mu s radostí pomáhala. Vždyť kdo by nechtěl být tak blízko One Direction. Na posledním natáčením za mnou Niall přišel a pozval mě na večeři. Moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem souhlasila. Vyzvedl mě doma v půl osmé. Vzal mě na střechu, kde byl krásný výhled. Po večeři se ke mně přiblížil a chtěl mi dát pusu ale já ho zarazila. "Nemůžu. Promiň." "Ale proč?"podivil se "Víš co by za to některý holky dali?" "Promiň ale já…" cítila jsem jak mi po tváři stéká slza. Otřel mi ji a znovu se zeptal "Ty co?" Konečně to ze mě vypadlo. "Mám kluka." Podívala jsem se do země. "Takže ty si mě tahala za nos? Proč si mi to neřekla hned?" "Já chtěla ale…" nestačila jsem to doříct. Niall vstal ze židle a šel pryč. "Počkej" volala jsem na něj ale už byl pryč. Tak sem tam zůstala sedět sama.
Od našeho setkání uběhl už rok a já na něj nemohla přestat myslet. S mým klukem jsem se rozešla, protože mě podváděl. A tak sem byla sama. Seděla jsem na posteli a poslouchala hudbu, když ke mně vlítnu táta. "Hádej jakou nabídku jsem dostal?" "Nevím" odpověděla jsem. "Budu kamenovat Best song ever a můžu si vzít pomoc. "Tati, to je bezva. Ráda zase uvidim One Direction. Už je to rok co jsme tam byly. "Jo,jo. Odlítáme zítra,tak si zbal." dořekl to a odešel. Byla jsem tak šťastná, že je znovu uvidím. Že znovu uvidím Nialla. Ale taky jsem se bála že mi to neodpustil a že se semnou nebude bavit. A to mě trápilo.
"Tak jsme tady" prohlásila jsem a porozhlédla jsem se jestli neuvidím Nialla. Táta už byl dávno pryč, někde u kamery. Najednou mi někdo zaťukal na rameno a já se otočila. Byl to Niall. "Ahoj Miley"řekl mi. "Ahoj, bála jsem se, že se semnou nebudeš bavit" "Ale proč bych se s tebou neměl bavit?" "No, kvůli té schůzce. Před rokem." "Hele, to pust z hlavy. Jak se vůbec máš?" zeptal se mě. "Moc dobře ne. Rozešla jsem se s tím klukem a teď sem sama. A co ty?" "Jo dobrý. Hele už mě volají, ale po natáčení tě někam vezmu. Souhlasíš?" Ani nečekal na odpověď a odešel.
Byly jsme zase na střeše. Ale tentokrát na jiné. Povídali jsme si a smáli se. Byl to prostě dokonalý večer s dokonalým klukem. "Jo a pak jsem na ní vylil limonádu a to byl náš konec." vyprávěl mi Niall svoje příběhy o lásce. "Ale ten nejlepší večer byl s tebou, Miley i když nám to nevyšlo." zalichotil. A já mu na oplátku řekla: "Víš, s tebou se cítím svá a nemusím se přetvařovat. Jsi dobrý kluk a mrzí mě že jsem tě předtím opustila." "Naklonili jsme se k sobě a dali si pusu. Byla to taková romantika. Krásné. Teď když na to vzpomínám, chtěla bych to prožít znovu. Samozřejmě s Niallem Usmívající se
No a tak se dostáváme zase na začátek příběhu. Do přítomnosti. Snad mi to Niallem víde a budeme žít šťastně až do smrti. (Už to beru skoro jako pohádku Usmívající se)

Snad se vám to líbí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama