Stará láska (Zayn)

26. července 2013 v 15:30 | Terezz |  Zayn

Je to můj první příběh tak snad je hezkej. Vybrala jsem příběh o Zaynovy. :)

"Zayne" zavolal na mě někdo zdola a já věděl že je to Liam. "Jo?" odpověděl jsem mu. "Máš návštěvu, nějaká holka.Tvrdí že se znáte. Prej od dětství." Najednou se mi rozsvítily oči. Rychle jsem vstal z postele a seběhl schody. Ve dveřích stála Emily. Moje stará kamarádka. Byla úplně jiná než jsem ji znal. Měla červený vlasy místo hnědých, piercing v nose a oblečená byla jako emo. "Emily" rozběhl jsem se k ní. "Zayne, tak moc se mi stýskalo." Objali jsme se. Po chvíli jsme konečně zavřeli dveře a sedli si do obýváku na pohovku. "Promiň, je tu trochu nepořádek" Došel jsem pod schody a zakřičel: "Nialle, příště si ty pytlíky od jídla uklízej, ať to tady nevypadá jak v chlívku." "Jo" ozval se ze shora hlas. Sedl jsem si na pohovku naproti Emily a ona mi začala vyprávět svůj příběh po X-Faktoru….
"No nejdřív před X-Faktorem jsme se měli rádi." "Jo to vim" skočil jsem jí do řeči" "No a pak ses přihlásil do toho X-Faktoru. Neměli jsme na sebe čas, ty si pořád zkoušel a skoro vůbec si nebyl doma. Zapomněl si na mě…''"Na tebe se zapomenout nedá" znovu jsem jí skočil do řeči" "Zayne, nech mě domluvit"
okřikla mě. "No a pak vznikla ta skupina a už sis na mě nevzpomněl. Čekala jsem na tebe ale ty ses nevrátil. Zlomilo mi to srdce. A pak, jsem narazila na jednoho kluka. Vypadal asi tak jako teď vypadám já." zasmála se. "Ale měl zlatý srdce a stejnou povahu jako já. A od tý doby spolu chodíme. Vám jako skupině upřímně fandím jenom trochu.Ale neber to ve zlým. Je to hlavně protože poslouchám momentálně jinou hudbu. A když jsem vás viděla ve správách, rozhodla jsem se tě navštívit. A tak sem tady" dořekla a sedla si vedle mě. Nemohl jsem z toho mluvit. Jako kdybych měl slepený rty. Do náruče mi dala nějaký řetízek . Objala mě a do ucha mi pošeptala: "Možná si to takhle bůh přál. Možná je to náš osud. A proto bude nejlepší když už se neuvidíme. Ale neboj já na tebe nezapomenu.Myslím si že každému je dobře tam kde teď jsme.'' Dala mi pusu a pomalu odešla ke dveřím. Doprovodil sem ji. Nakonec mi ještě řekla: "Nezapomeň, to hezký nám zůstane. Prožily jsme spolu dobré, špatné i romantické chvilky a teď je čas se rozloučit." Už chtěla jít když najednou ze mě konečně něco vypadlo. "Počkej. Už jednou sem tě ztratil a teď to mám udělat podruhé? Chci tě ještě někdy vidět" řekl jsem jí a otevřel dlaň, ve který jsem měl řetízek. Stálo na něm: NIKDY NEZAPOMENU TVOJE EMILY.
"Je to osud.Ale píšeme si ho my. Je to náš osud. Tvůj osud je One Direction a můj zas John." Začala se vzdalovat a já sem viděl jak se moje Emily ztrácí. A věděl jsem že už ji nikdy neuvidím. Vzal jsem řetízek, pověsil jsem si ho na krk a prohlásil: "Já na tebe taky nikdy nezapomenu Emily."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama