Srpen 2013

Konec One Direction? (Louis)

14. srpna 2013 v 19:27 | Terezz |  LouisOmlouvám se za chyby... :)
Snad se to líbí... :D

Byl podzim a já se procházela Londýnským parkem. Kolem pobíhaly děti, na zem padaly krásně nažloutlé listy a já si to užívala, jako kdyby to měl být poslední den mého života. Protože jsem byla unavená z celé procházky, sedla jsem si na houpačku. Vedle seděl nějaký kluk. Byl otočený směrem ke zdi, na hlavě měl kapucu a na očí černý brýle.
Chvíli jsem tam jen tak seděla, ale pak jsem to nemohla vydržet a zeptala se ho: "Jak se jmenuješ?" "Louis" odpověděl a otočil se ke mně zády. "Já jsem Lisa. Lisa Marlyová." znovu se trochu otočil. "Proč se ke mně otáčíš zády? Provedla jsem něco?" "Ne. Jen nechci abys mě poznala." Podivila jsem se. " A kdo si?" doléhala jsem na něj." "Ukážu ti to, když slíbíš že nebudeš ječet!" Otočil se ke mně a sundal si brýle. Dívala jsem se na něj ale nikoho jsem nepoznávala. "Ty mě nepoznáváš?" podivil se. Zavrtěla jsem hlavou. Naklonil se ke mně a pošeptal mi: "Jsem Louis, Louis Tomlinson" Nevěděla jsem o koho se jedná. " Z One Direction" "ÁÁÁÁ" vykřikla jsem a všichni se na mě podívali. Usmála jsem se a omluvila se jim. "A proč nejsi s klukama?" "No, to je právě to. Před třemi dny jsme se hrozně pohádali a…" "Nechceš snad říct" skočila jsem mu do řeči. Louis smutně přikývl. "Za pár hodin se máme sejít na jedné show a tam máme v plánu to všem povědět. Zatím to nikdo kromě tebe neví." "Nemůžete se rozejít." "Už je to tak. A neječ tak. Někdo nás uslyší." "Já nedovolím aby jste se rozešli. Mám nápad jak vás udržím pohromadě." naklonila jsem se k Louisovy a řekla mu svůj plán. On souhlasil. "Tak večer v šest. Ahoj." rozloučila jsem se s ním a šla domů.
Večer v šest mě Louis doma vyzvedl a jeli jsme na show. V autě jsem ho musela trochu utěšovat. Když jsme byly na místě, schovala jsem se mezi diváky. Show začala. První otázka zněla: "Co máte v plánu" Niall se postavil a začal: "No, v plánu máme už jenom jednu věc. Rozejít se. Zjistili jsme že nám to spolu neklape takže tohle je konec One Direction." posadil se. "No, tak to je teda šok. Kdo by to čekal. Chce na to snad ještě někdo něco říct?" zeptala se moderátorka. "Já" postavila jsem se a vyšla na podium. Louis se usmál. Vzala jsem si mikrofon a začala: "One Direction, to sou slova který sem slýchala když jsem někam šla. Kamkoliv. Oblíbila jsem si je. A teď že bych je už neslyšela?
S tím se nedokážu smířit. Vy si říkáte: "Jo, oni se s tím smíří." Ale nesmíříme. Jste hvězdy a teď byste už nebyly? Co by si počly všechny ty directionerky. To by vůči nim nebylo fér. Zranili byste jim srdce. Všichni by si mysleli že jste je jen tahali za nos. Kvůli jedné jediné hádce byste způsobily tolik slz, že by to naplnilo celý rybník. Lidi by vás nenáviděli. Tak nechcete se toho všeho ušetřit? Nebo to vážně chcete, aby to takhle dopadlo? Vzpomeňte si na to všechno, co jste nás naučili. Čeho jste dosáhli. Ale tohle všechno můžete v minutě ztratit. Prosím, moc vás prosím. Zůstaňte spolu."Zůstala jsem stát na jevišti jak přilepená. Přišel za mnou Louis a pošeptal mi: "Děkuji ti za všechno." "Já souhlasím" ozval se hlas a byl to Zayn. Nakonec se všichni schodli na tom že sem měla pravdu a dobro zvítězilo. Takže konec One Direction? NE .
Naopak

NOVÝ ZAČÁTEK.