Září 2013

Niall Horan birthday

13. září 2013 v 20:24 | Terezz |  Niall
Před dvaceti lety se narodil kluk kterýho teď miluje spousta holek. Pře dvaceti lety se narodil kluk který nám plete hlavy. Před dvaceti lety se narodila HVĚZDA.
Nikdo dřív nemohl tušit co z něj bude ale teď vědí že ty co ho znali ty co po jeho boku stáli mohou prohlašovat že se kamarádili, možná ještě kamarádí se slavným zpěvákem.
Dvacet let je krásný věk a tento den je mým tak asi jako pro spoustu holek ŠŤASTNÝM dnem.
Vůbec neřeším že je pátek třináctýho (no možná malilinko) ale ani pátek třináctýho mi nezkazí tu radost že před dvaceti lety se zrodil IDOL. Neumím si ani představit jak je tenhle den pro Nialla šťastným. Dvacátý narozky to je fakt něco velkého co se musí pořádně oslavit. Tohle jsou moje poslední slova: Doufám že vydržej. Doufám že vydržej ten tlak kterej na ně jde už jenom pro nás...

PPS: HAPPY BIRTHDAY NIALL Usmívající se


This is us

11. září 2013 v 19:19 | Terezz
Byla jsem na tom v kině společně s 3 kámoškama a bylo to fakt super. Je dobrý že taky natočili nějakej dokument o sobě protože hodně celebrit ho má. Když jsem tam jela nevěděla jsem co mě čeká. Myslela jsem že to bude o něčem jiném ale i tak hrozně se mi to líbilo. Neznám lepší dokument ani film. Bylo to prostě GOOD...DOKONALÍ. Už se těším až budou v česku.
Dívala jsem se na stránky kina v Praze a film This is us tam byl na prvním místě sledovanosti. :) No, ani se nedivím :D...

Liam Payne gifs

8. září 2013 v 16:22 | Terezz |  Liam
Je tak roztomilej... Usmívající se

Hezky tancuje.


Pořád si myslím že řiká "zavolej mi" Usmívající se


Má svaly :)


Pište si o kom mám udělat dál...